Nohutlu Pilavı|Toplu Pilav Siparişi

Nohutlu Pilavı|Toplu Pilav Siparişi

Nohutlu Pilavı|Toplu Pilav Siparişi

Mutlu zamanlarımızda şükretmek ve mutluluğumuzu paylaşmak ne de güzeldir; bir de bu anlar geleneksel sofralarla şenlendiklerinde o zaman unutulmaz anlara dönüşürler.

Dünyaya yeni bir can geldiğinde, hastamız iyileştiğinde ya da hayalini kurduğumuz bir şey gerçekleştiğinde bize verdiği nimetleri insanlarla paylaşarak tanrıya şükrederiz; fakat artık eski zamanlardaki gibi erzaklarımızı dev kilerlerde saklamıyoruz. Günümüzde yapılacak en doğru şey, nefis yemek tarifleriyle oluşan bir mevlit yemek daveti düzenletmek.

Şükür Sofralarının Keyifli Anları

"Bebek mevlidinde ne ikram edilir?” sorusu aklınızı kurcalıyorsa, önemli olan paylaşma eylemi olduğu için bunun tam bir cevabı yok, bizden söylemesi. Kalabalık bir bebek mevlidi,sünnet mevlidi ya da 40 mevlidi organize etmeyi planlıyorsanız, konuklarınıza sunacağınız mevlit yemeği menünüzü hazırlamak için uzman yardımına ihtiyaç duyacaksınız demektir. Zeytinyağlı yaprak sarma ve damakları şenlendiren peynirli su böreği gibi ikramlık tariflerin yanında et severleri zevkten dört köşe yapacak tas kebabı ve pirincin en tatlı hali bademli pilavla her konuğunuzun duasını alacaksınız. Gün tatlılarının yıldızları irmik helvası ve baklava ile de gün sofranızı tamamlayacaksınız.

Siparişle Gelen Geleneksel Lezzetler

Misafirliq’in gün yemekleri menüleri, size sadece bir tık uzaklıkta. Hemen sipariş verin, evinize kadar getirelim.